AutoCAD Fiyatları

Desita Yazılım’ın Türkiye Yetkili bayisi olduğu Autodesk ürünlerinden , AutoCAD LT yazılımı ile 2 Boyutlu tasarımlarınızı gerçekleştirin.Tasarımlarınızı yapın,tasarım dökümanlarınızı çıktı olarak alın ve PDF olarak kaydedin.Bulut sistemi ile tasarımları gerçekleştirin.Windows ve Mac ortamlarında çalışın.

Autodesk AutoCAD LT yazılımın tasarım araçları sayesinde , hassas olarak 2 Boyutlu tasarımlar oluşturun.AutoCAD LT yazılımı milyonlarca kullanıcısı ile 30 yıldan fazla bir süredir,Autodesk tarafından sürekli gerliştirilen bir üründür.Yenilenen Akıllı boyutlandırma ve geliştirilmiş PDF dosyaları desteği ile kullanıclarına kolaylık sunmaktadır.

Autodesk Cloud sistemi ile , tasarımlarınızı bulut içerisinde saklayabilir.Istediğiniz kişiler ile paylaşabilirsiniz.

Desita Yazılım , Türkiye Yetkili bayisi olduğu Autodesk ürünlerini Desktop Subscription lisanslama yöntemi ile sizlere sunuyor.Ürünlerinizi ilk yatırım maliyeti olmadan, kullandığın kadar öde kiralama mantığı ile ,3 Aylık , Yıllık veya 2 ve 3 Yıllık olarak her zaman en güncel sürümde kullanabilirsiniz.

20 Aralık 2015 tarihine kadar Autodesk AutoCAD LT 2016 fiyatı 1190 $ + KDV‘ dir. Avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve güncel fiyatları öğrenmek için http://www.desita.com.tr/ web adresimizden teklif isteyebilirsiniz.