Autodesk Alias –VRED Kullanıcı Konferansı Yapıldı…
Desita Yazılım firmasının düzenlediği Autodesk Alias-VRED kullanıcı semineri 17 Eylül 2015 tarihinde Hilton Kozyatağı Otelinde Türkiye’nin Seçkin firmalarından Endüstriyel Tasarımcıların katılımları ile gerçekleşti.

konferans2

Konferansda Autodesk Türkiye Satış Müdürü Emin Cenal Endüstrinin Geleceği başlıklı sunumu ile başladı. Penta Teknoloji İş Geliştirme Direktörü Selim Ertuğ Tuğran Sayısal Modelleme sunumunu yaptı. Seminerde Autodesk Alias Autostudio 2016 ile gelen yenilikler , Autodesk VRED Professional 2016 ile gelen yenilikler, ve Autodesk Alias Ailesinin yeni üyesi Alias SpeedForm Yazılımı ile ilgili sunumlar yapıldı.

Alias ve VRED kullanıcıları birbirleri ile tanışma ve yazılım ile ilgili deneyimlerini paylaşmak için kullanıcılarda sunum yapma imkanı buldular.

Ford Otosan Dizayn Stüdyo Süpervizorü Mert İlkin Otomotiv tasarımında Alias ve VRED yazılımları ile ilgili deneyimlerini aktardı.
konferans4konferans3

Hi Design Firması Kurucusu Uğraş Akpınar, Alias yazılımı ile tüketici ürünleri tasarım aşamalarındaki deneyimlerini aktardı.

konferans5 konferans6

Merkezi Almanya’ da bulunan Uğur İpek Design Firması kurucusu Uğur İpek Yurt dışındaki otomotiv tasarım süreçleri ve bu süreçler içerisinde Alias ve VRED yazılımlarının yeri hakkında bilgi verdi.

Konferans ın sonunda çekiliş ile 1 katılımcıya ipad mini ve 1 Katılımcıya 3d Connexion 3 boyutlu Mouse hediye edildi.

konferans7 konferans8