Autodesk Silver Partner DESİTA YAZILIM , hizmet verdiği alanlara bir yenisini daha ekledi.Elinde bulundurduğu Product Design ve Manufacturing yetkinliğine ek olarak , Alias İleri Yüzey Modelleme ve VRED İleri Düzey Render yazılımlarını içeren ID&V yetkinliğini aldı.

A++ Endüstriyel Yüzey ve Otomotiv parçaların tasarımını içeren Alias Yazılımı;

uzman1 uzman2 uzman3

 

 

 

 

Alias® Design, Alias® Surface, Alias® Concept ve Alias® Studio – tüketici ürünleri geliştirmeden ileri düzey otomotiv tasarımına kadar her alanda çalışan endüstriyel tasarımcılar için eksiksiz araç setleri ile donatılmıştır.

Autodesk Alias Concept

Autodesk Alias Concept, ilk tasarımlardan üretime hazır yüzeylerin oluşturulmasına kadar   tümürün tasarım sürecini yöneten endüstriyel tasarımcılara özel olarak geliştirilmiş bir 3B tasarım yazılımıdır. Endüstriyel tasarımcılar, hızla çarpıcı görsel iletişimlerden kavramsal tasarımları modellemeye, üretim kalitesinde modele geçiş yapabilirler. Bunların hepsini karma bir 2B’den 3B’ye iş akışı içinde gerçekleştirirler. Alias Concept yazılımı, tüketicilerin istediği yenilikçi tasarımları yaratmanıza,  sunmanıza  ve geliştirmenize yardım eden endüstri lideri eskiz, modelleme ve görselleştirme araçları ile endüstriyel tasarımcıların ve yaratıcı profesyonellerin  ürün geliştirme sürecinde pazarlamadan mühendisliğe kadar çeşitli ekipler ile işbirliği yapmasını sağlar.

uzman4 uzman5

 

 

 

 

 

 

 

Autodesk Alias Studio

Autodesk Alias Studio yazılımı; otomotiv tasarlama, stil yaratma ve teknik yüzey oluşturma için lider uygulamalardan biridir. Dünya çapında lider otomotiv yaratım stüdyolarının seçimi olan Alias Studio yazılımı, tüm otomobil tasarım süreci için kapsamlı bir eskiz, modelleme, görselleştirme ve analiz yapma araç seti sağlar. Class A yüzey oluşturmadan görsel iletişime kadar gelişmiş iş akışları ile yazılım, otomotiv şirketlerinin tasarım alternatiflerini hızla üretmesine, tekrar işleri azaltmasına ve önceden hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde yenilikçi otomobilleri piyasaya sürmesine yardımcı olur.

uzman7 uzman8 uzman9

 

 

 

 

 

 

 

Autodesk Alias Surface

Autodesk Alias Surface yazılımı, sayısal modelleme uzmanlarının, tüketici ürünü veya otomotiv tasarımına yönelik yüksek kalite Class A yüzeyler geliştirmesini mümkün kılan eksiksiz bir dinamik 3B yüzey modelleme seti sunar. Alias Surface yazılımı, gelişmiş geriye dönük mühendislik becerilerini de destekleyerek sayısal modelleme uzmanlarının “mesh” verisinden, hızla mühendislik detaylandırmasına hazır yüksek kalite Class A yüzeylere geçmesini sağlar.

 

uzman10 uzman11

 

 

 

 

 

uzman12

3D Görselleştirme ve Sanal Prototip Yazılımı, VRED ;

VRED®, VRED® Design , VRED® Professional, VRED® Presenter ; 3D görüntüleme yazılımı otomotiv tasarımcıları ve mühendislerinin ürün sunumları, tasarım yorumları ve sanal prototip oluşturmalarına yardımcı olur. Hızlı tasarımlar fikirler görselleştirmek ve değerlendirmek için dijital prototip kullanılabilir.

Ürünler 3 ana başlık altında toplanabilir :

VRED®               VRED® Presenter
VRED®               Design VRED® Render Node
VRED®               Professional VRED® Server

uzman16
uzman14

 

 

 

 

 

uzman15uzman13

uzman17