Autodesk Kiralama Modeli

Gelişen teknoloji ile son yıllarda sürece yeni giren yazılım kiralama modeli artık ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamış durumdadır.
Autodesk’in Desktop Subscription– yazılım kiralama modeli ile müşterilerin, firma bütçelerini kontrol etmesine imkan sağlayan, kullandıkları kadar ödeme yapabilecekleri ve bu sayede anlık yatırım maliyetlerini optimum düzeylerde tutmanıza yardımcı olacak bir sürece girmiş bulunmaktayız.
Bu sayede güncel lisans kullanarak, Autodesk yazılımları arasındaki versiyon farkı problemi de bir nevi çözülmüş olacaktır.

Autodesk Yazılım kiralama konusundaki avantajlarına değinecek olursak;

  • Kullandığınız kadar öde: Bu şekilde bütçenizi daha iyi kontrol ederek yazılım maliyetlerinizi optimum düzeyde tutabilirsiniz.
  • En Güncel Sürümler: Güncel sürümleri kullanarak en yeni eklentileri ve yenilikleri kullanarak, teknik destek imkanını da elinizde bulundurabilirsiniz.
  • Esnek Lisanslama Seçenekleri: Autodesk ürünlerinizin önceki versiyonlarını kullanabilmenin yanı sıra, Ev kullanım hakları sayesinde ofis dışında da çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz.
  • Bulut Hizmetleri: Bilgisayar performansınızı etkilemeden render işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve Autodesk’in güvenli depolama alanına sahip olabilirsiniz