KULLANDIĞINIZ KADAR ÖDEYİN

Günümüzde yazılımlar için ayarlanan bütçelerin yönetimi, firmalar için zorlu bir süreç gibi görünse de
bu duruma çözüm olarak son yılların trendi kiralama modeli ile firmaların bütçelerine ve çalışma yoğunluklarına göre yazılım maliyetlerini yönetebilecekleri ve kullandıkları kadar ödeyecekleri Desktop Subscription sistemi ile daha kontrollü bir yazılım yönetiminin rahatlığını hissedeceklerdir.

Desita Yazılım olarak müşterilerimize iş akışlarına uygun Desktop Subscription (Kiralama) seçeneklerini sunmaktayız.

Autodesk’in Kiralama (Desktop Subscription) Modeli ile ne tür avantajlar elde edebiliriz?

 

Bütçenizi kontrollü bir şekilde yönetin
yazilim3

Yüksek miktarlarda olduğunu düşündüğünüz yazılımların, ilk yatırım maliyetlerini optimum düzeye indirerek, buradan kazanç sağladığınız bütçeniz ile diğer yatırım alanlarına kaynak sağlamış olursunuz.
Kısa süreli bir proje için yüksek bedeller ödeyerek, belki daha sonra ihtiyacınızın bile olmayacağı bir yazılımı satın almak yerine, yazılımı kullanacağınız süre kadar bedelini ödeyerek ihtiyacınızı gidermeniz, firma bütçenizi kontrollü olarak kullanmanın vermiş olduğu rahatlık ile maddi açıdan da katkı sağlamanıza yardımcı olacaktır.

yazilim4

Büyüyün ve/veya küçülün
Firmanızda bulunan personellerin taleplerine göre yazılım ihtiyaçları değişkenlik gösterebilir. Aynı durum iş yoğunluğunuza göre çalıştırmanız gereken personel sayısı için de geçerlidir.
Belli bir dönem için farklı departmanlara personel alımı gerçekleştirmek zorunda kaldığınızda personellerin doğal olarak yazılım ihtiyaçları olacaktır. Tam bu esnada Autodesk’in Desktop Subcription- Kiralama modeli tercih etmeniz gereken lisanslama şeklidir.
Bu sayede ihtiyacınız olan tüm yazılımları gereken sayıda ve gereken sürede kullanmanız için Kiralama modelini önermekteyiz.

Riskinizi azaltınyazilim5

Tek bir proje için yüksek maliyetli programların satın alınması şirketinizin bütçesini zorlayabilir. Bu nedenle ihtiyacınız olan yazılımın dönemsel ücretini ödeyerek paranızı riske atmayın ve bütçenizi başka alanlarda değerlendirin.

Güncel ve Rekabetçi kalın
yazilim6Günümüz teknolojisinde yazılım özellikleri sürekli değiştiğinden güncel yazılımları kullanmanız tavsiye edilir.

Autodesk Desktop Subscription ile lisanslarınız sürekli güncel kalır ve en son araçlara erişmenize imkân sağlanmış olur.
Güncel yazılımlar sayesinde müşterilerden gelen talepleri karşılamada rakiplerinize göre eliniz daha kuvvetli olacaktır.

İşlevsellik ve Esneklik

tik


TAM İŞLEVSELLİK:
Kalıcı Autodesk Yazılımları ile aynı işlev ve becerilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

home
EVDE KULLANIM:

Şirket çalışanlarının farklı konumlarda çalışması durumlarında, birden fazla makineye kurulum yaparak çalışmalarını sürdürebilme becerisi sağlamaktadır.

 

ucakKÜRESEL KULLANIM HAKLARI:
Ofis dışında çalışma durumunuz olduğu kadar ülke dışında da çalışmanız da gerekebilir. Desktop Subscription’ın Küresel Kullanım Hakları, uzaktan da sorunsuzca çalışabilmenizi sağlar.


geri

ÖNCEKİ SÜRÜM HAKLARI:
Desktop Subscription ile Rekabette kalmak adına Autodesk’in güncel sürümlerini kullanabildiğiniz gibi eski sürümleri de kullanabilme imkanına sahipsiniz.

 

  • Küresel Kullanım Hakları, yaşadığınız ülkeye ve satın aldığınız ülkeye bağlıdır
  • Önceki Sürüm Hakları, Desktop Subscription’ın seçili 2016 sürümleri için mevcuttur

Bulut Hizmetleri ve Araçları

ok1Desktop Subscription sayesinde 25 GB Bulut depolama alanına sahip olarak verilerinizi güvenli bir şekilde depolayarak istediğiniz yerden depoladığınız verilere ulaşabilirsiniz.ok2

Ayrıca lisansınıza ait tanımlı bulut hizmetlerinden de faydalanarak; karmaşık ve yoğun görselleştirme ve simülasyon gibi çalışmalarınızı bulut sisteminde gerçekleştirerek bilgisayarınızın performansını etkilemeden sınırsız bir güce sahip olabilirsiniz.

ok3Autodesk bu tür işlemlerinizi için tanımlı kullanıcılarına bulut kredisi hizmeti de vermektedir.

 

 

Firmanız için Hangi Kiralama (Desktop Subscription) Modeli Daha Uygun ?

Autodesk’in her bütçede ve büyüklükte firmalar için kiralam modeli mevcuttur. Firmalar iş yüklerine göre 3 Aylık, 1 Yıllık ve Çok Yıllık(2 ve 3 yıllık) şeklinde Desktop Subscription seçenekleri bulunmaktadır.

grafik1


Üç aylık

Desktop Subscription

Üç Aylık Desktop Subscription kolaylıkla büyümenize veya küçülmenize olanak sağlayan bir seçenek olup, dönemsel iş akışları, geçici personel alımları, geçici projeler ile sık sık karşı karşıya gelen firmalar için ideal bir tercihtir.

 

Yıllık
Desktop Subscription

Proje akışlarının devamlılığı öngörülebilir düzeyde olan küçük ölçekli firmaların daha çok tercih ettiği kiralama seçeneklerinden biridir. Bu tür firmalar, işleri her ne kadar devamlı olsa da tedbiri elden bırakmamak adına bu kiralama modelini tercih etmektedirler.

 

 

grafik3

İki ve üç yıllık
Desktop Subscription

Uzun süreli proje iş yüküne sahip firmaların tercih ettiği kiralama modelidir. Çok Yıllık Desktop Subscription sözleşme süresi boyunca fiyatı sabit kılarak paradan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Desita Yazılım olarak son zamanlarda gözlemlediğimiz kadarı ile Desktop Subscription (Kiralama) modelinin müşteriler tarafından ilgi görmeye başladığını ve iş akışları devamlılık arz eden firmaların , 1 yıllık, 2 ve 3 yıllık olarak taleplerinin olduğunu görmekteyiz. Desktop Subscription (Kiralama) modelinin bilinirliği arttıkça, müşteri taleplerinin de bu yönde artmaya devam edeceğini düşünmekteyiz.

yazilim1 yazilim2

 

 

 

 

 


desitalgo

Ferhat BALTACI
Desita Yazılım
Satış ve Pazarlama Sorumlusu